Korduma kippuvad küsimused

Mis vahe on täispikal kaablil ja pikendusel?

Täispikad kaablid sobivad modulaarsetele toiteplokkidele originaalkaablite asendamiseks. Jätavad kõige parema lõpptulemuse, kuna kaablite pikkused saab teha vastavalt konkreetsele arvutile.
Kaablipikendused on mõeldud eelkõige neile, kes soovivad lisada sleevitud kaableid oma olemasolevale mitte-modulaarsele toiteplokile. Kuna kaablipikendused on üldiselt lühemad kui täispikad kaablid, siis on ka nende hind soodsam.

Kui palju materjali kulub kaablite tegemiseks?

Sleevingu ja juhtme koguse arvutamiseks, tuleb omavahel korrutada juhtmete arv nende pikkusega ning sellele kogusele lisada 10-
20% varu.
Näiteks, soovides valmistada 24 Pin ATX kaabel, pikkusega 60cm. Korrutame 24 x 60 = 1440cm, lisades 20% saame ~17 meetrit juhet ja sleevingut.
Klemme kulub iga juhtme kohta kaks, ehk 24 pin ATX kaabli kohta vähemalt 48 (Enamus 24 pin ATX kaablitel on toiteploki pool 28 klemmi ja emaplaadi pool 24 klemmi. Klemme võiks samuti võtta väikse varuga, juhuks kui klemmide kinni pressimine peaks ebaõnnestuma.

Mis on custom kaablite eelis originaalkaablite ees?

– Unikaalne välimus arvutile (Võimalus, et kellelgi on sarnase mustrikombinatsiooniga kaablid on pea võimatu!)
– Täpse pikkusega kaablid teevad arvuti ehituse lihtsamaks (Unusta üleliigsed kaablid, mis vaevu korpusesse mahuvad. Meilt saad alati ideaalselt sobivad kaablid!)